x

Dlaczego warto kupić u nas?

Jesteśmy autoryzowanym Salonem marki Romet Motors. Za naszą działalność w roku 2011 zostaliśmy wyróżnieni specjalną nagrodą Pegaza Biznesu przyznaną przez Romet Motors jako jedna z 3 firm w Polsce. Daje to Państwu gwarancje najwyższej jakości obsługi sprzedaży oraz usług wykonywanych na naszym serwisie.
Prowadzimy największy w Polsce autoryzowany serwis firmy Arkus & Romet Group w którym na 360 m2 wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, posiadamy Certyfikat jakości nadany przez Zarząd Romet Motors.
Na miejscu oferujemy również wszystkie części mechaniczne i eksploatacyjne do sprzedawanych pojazdów ponadto dostęp do 99% części na magazynie głównym w Polsce.
Prowadzimy sprzedaż w 3 systemach ratalnych Getin, Żagiel i Santader Bank. Wychodząc naprzeciw klientom proponujemy telefoniczne przyjmowanie wniosków kredytowych oraz kredyty online bez wychodzenia z domu. Minimum formalności to kredyty na dowód bez zaświadczeń o dochodach – sprawdź jakie to proste - wystarczy jeden telefon.
Wszystkie pojazdy dostarczamy naszym transportem lub wyspecjalizowaną sprawdzoną spedycją mogą być Państwo pewni ze towar dojedzie bez najmniejszej szkody pod Państwa drzwi